Strefa Wellness

Masaż dłoni z maską nawilżającą

Masaż pozwala utrzymać giętkość i elastyczność stawów. Przynosi ukojenie zmęczonym dłoniom, a także sprzyja ogólnemu odprężeniu. Maska usuwa suchość skóry, nawilża, uelastycznia.

30 min. 50 zł

Pielęgnacja dłoni

Zabieg wykonywany na bazie naturalnych kosmetyków nawilżająco-regenerujących przeznaczonych do profesjonalnej pielęgnacji szorstkiej, zwiotczałej skóry rąk i zniszczonych paznokci. Zabieg intensywnie regeneruje i pielęgnuje skórę dłoni i paznokci. W skład zabiegu wchodzi kąpiel relaksacyjna dłoni z olejkami eterycznymi, peeling, masaż dłoni i maska nawilżająca.

45 min. 75 zł

Manicure

Przebieg zabiegu: nadanie paznokciom kształtu za pomocą pilniczka, nałożenie na skórki preparatu zmiękczającego, usunięcie skórek, nałożenie bazy odżywiającej, malowanie paznokci i pokrycie utwardzaczem, nałożenie preparatu przyspieszającego wysychanie. Czas trwania: 40-50 min. Cena: 50-70 zł.

40 min. 50 zł

Masaż stóp

Masaż klasyczny wzmacnia siłę mięśniową, niweluje istniejące przykurcze, pobudza krążenie krwi.
20min - 50zł; 40min (z masażem wirowym) - 70zł; masaż stóp masażerem (12min) - 30zł.

20 min. 50 zł

Pielęgnacja stóp

Zabieg pielęgnacyjno-relaksacyjny na bazie preparatów zawierających bogatą mieszankę składników aktywnych: mocznika, kwasu salicylowego, ekstraktu z zielonej herbaty i limonki. W skład zabiegu wchodzi kąpiel relaksacyjna stóp z olejkami eterycznymi, peeling, masaż stóp i maska nawilżająca.

45 min. 85 zł

Pedicure

Przebieg zabiegu: kąpiel relaksacyjna stóp, skrócenie płytki paznokcia, usunięcie obumarłego naskórka wokół paznokcia i naskórka na stopach przy pomocy frezarki, zastosowanie kremu odpowiednio dobranego do potrzeb danej stopy, odtłuszczanie paznokci i nałożenie odżywki.

60 min. 80 zł

Pedicure z malowaniem

70 min. 100 zł

Pedicure de Lux Spa z masażem stóp

90 min. 120 zł

Zabieg odżywczo-regenerujący na dłonie

Zabieg przeznaczony do pielęgnacji dłoni suchych, szorstkich, zniszczonych, z przebarwieniami. W skład zabiegu wchodzą: peeling, serum odmładzająco-napinające, maska parafinowa morelowa, krem. Efekty zabiegu: delikatna, aksamitna skóra dłoni długotrwale nawilżona, wzmocnienie odporności na działanie czynników zewnętrznych.

45 min. 80 zł

Manicure japoński

Manicure japoński wzmacnia i uszczelnia płytkę paznokcia, nadaje jej piękny połysk i zasila w składniki naturalne.

50 min. 70 zł

Usuwanie odcisków i modzeli za pomocą dłuta i skalpela

Zabieg uzupełniający pedicure klasyczny. Zabieg pedicure leczniczego polega na usunięciu modzeli i odcisków za pomocą dłuta i skalpela i pozwala na natychmiastowe pozbycie się dolegliwości.

10 min. 20 zł