Hotel

Hotel to nie tylko miejsce, do którego wraca się na nocleg. Ważna jest panująca w nim atmosfera, standard na odpowiednim poziomie, pyszne jedzenie, ciekawa oferta SPA i wellness. Jeżeli poszukujecie Państwo chwil relaksu i oderwania się od codziennej rzeczywistości, to nasze SPA położone w spokojnej uliczce kilka kroków od plaży, stworzone jest właśnie dla Was. 

więcej

Sprawcie przyjemność swoim bliskim i podarujcie im jeden z naszych Voucherów. Gwarantujemy, że wrócą wypoczęci i pełni energii! 

Kup prezent

Strefa SPA

Podgrzewany  basen, jacuzzi, sauna czy łaźnia parowa to miejsca stworzone do tego, aby zregenerować  organizm, odzyskać siły wilalne i znaleźć harmonię między duszą i ciałem.
Zapraszamy na wspaniały relaks do strefy SPA, w której oprócz basenów znajdują się również: sauna ina podczerwień, podgrzewane leżanki, solary „słoneczne niebo”, misy do moczenia stóp, kubeł doznań, kabina lodowa i grota solna.

więcej

Strefa Wellness

Marzycie o wyjątkowym wypoczynku z dala od codziennego zgiełku?
W strefie wellness o każdej porze roku wśród wielu zabiegów znajdziecie odpowiedni dla siebie. Oferujemy zabiegi na twarz i ciało, pielęgnację dłoni i stóp, masaże klasyczne, relaksacyjne, wspomagające odchudzanie, a także zabiegi rehabilitacyjne z zakresu elektroterapii, ultradźwięków, hydroterapii, magnetoterapii, laseroterapii oraz medycyny naturalnej.

więcej

Wybrzeże Bałtyku jest chętnie wybieranym kierunkiem wakacyjnych wyjazdów wielu Polaków. Ponieważ pogoda nie zawsze dopisuje, idealne zakwaterowanie to jedna z gwarancji udanego pobytu.

Nasza
kuchnia

Przygotowujemy głównie dania kuchni polskiej. Wykorzystujemy przede wszystkim naturalne produkty od lokalnych dostawców. Sami pieczemy mięsa, lepimy pierogi, kisimy ogórki i gotujemy kompoty. Każdego dnia wypiekamy ciasta. Oprócz tradycyjnych serników i jabłeczników także ciasta sezonowe i torty. Od września do czerwca serwujemy śniadania, obiady i kolacje, w sezonie letnim śniadania i obiadokolacje.
 

Dla aktywnych

Świeży, nadmorski klimat, zieleń sosnowych lasów, piękne piaszczyste plaże i relaksujący szum morza zachęcają do aktywnego spędzenia czasu. Możliwość kąpieli morskich, długich spacerów, jazdy na rowerze lub rolkach, sportów wodnych na wodach Zalewu Kamieńskiego i Bałtyku czynią Dziwnówek idealnym przystankiem o każdej porze roku.

więcej

Galeria

POLSKI BON TURYSTYCZNY
Bezpieczny hotel