Strefa Wellness

Pielęgnacja dłoni

Zabieg wykonywany na bazie naturalnych kosmetyków nawilżająco-regenerujących przeznaczonych do profesjonalnej pielęgnacji szorstkiej, zwiotczałej skóry rąk i zniszczonych paznokci. Zabieg intensywnie regeneruje i pielęgnuje skórę dłoni i paznokci. W skład zabiegu wchodzi kąpiel relaksacyjna dłoni z olejkami eterycznymi, peeling, masaż dłoni i maska nawilżająca.

45 min. 75 zł

Masaż stóp

Masaż klasyczny wzmacnia siłę mięśniową, niweluje istniejące przykurcze, pobudza krążenie krwi.
20min - 50zł; 40min (z masażem wirowym) - 70zł; masaż stóp masażerem (12min) - 30zł.

20 min. 50 zł

Pielęgnacja stóp

Zabieg pielęgnacyjno-relaksacyjny na bazie preparatów zawierających bogatą mieszankę składników aktywnych: mocznika, kwasu salicylowego, ekstraktu z zielonej herbaty i limonki. W skład zabiegu wchodzi kąpiel relaksacyjna stóp z olejkami eterycznymi, peeling, masaż stóp i maska nawilżająca.

45 min. 85 zł

Zabieg z maska kremową

Delikatny masaż twarzy oraz maseczka kremowa dostosowana dla potrzeb skóry.

40 min. 90 zł

Indywidualna gimnastyka w wodzie

30 min. 40 zł

Masaż relaksacyjny

Masaż mający na celu zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia. Wykonywany jest w sposób delikatny, spokojny, rytmiczny. Efekt masażu wzmaga stosowanie olejków aromatycznych. Na masaż wymagana jest zgoda lekarza prowadzącego ciążę.

30 min. 80 zł

Świece Hopi

Delikatne usuwanie nadmiaru woskowiny za pomocą ciśnienia powstającego w wyniku spalania się świecy. Efekt uśmierzający w przypadkach drażliwości lub stresów.

30 min. 45 zł