Strefa Wellness

Boa Max drenaż limfatyczny

Zabieg wykonywany za pomocą aparatu do sekwencyjnego masażu uciskowego. Urządzenie pracuje wg 15 różnych ustawień dla kończyn górnych i dolnych.

45 min. 50 zł

Lipolaser

Zabieg wspomagający modelowanie sylwetki poprzez redukcję cellulitu oraz wyszczuplanie. Skutecznie i szybko usuwa zbędne centymetry z obwodów ud oraz brzucha, efekt kuracji jest widoczny od razu. Ilość zabiegów w serii uzależniona jest od grubości tkanki tłuszczowej. pierwszy zabieg: 80zł, drugi zabieg: 60zł, trzeci zabieg: 40zł, czwarty zabieg: 20zł.

30 min. 80 zł

Peeling całego ciała

Ścieranie naskórka przy pomocy odpowiednich preparatów. Rodzaj peelingu dobierany jest indywidualnie w zależności od rodzaju skóry i planowanego efektu (np. nawilżanie, działanie antycellulitowe).

40 min. 120 zł

Zabieg relaksujący - czekoladowa magia

Dostarcza skórze zastrzyku energetycznego, wzmacnia ją i relaksuje. Wspaniały zapach czekolady wpływa odprężająco na umysł i ciało. Przebieg zabiegu: peeling całego ciała, maska czekoladowa do ciała, delikatne wmasowanie balsamu czekoladowego.

70 min. 195 zł

Zabieg wyszczuplający - green coffee

Zabieg na bazie kosmetyków z zieloną kawą i herbatą przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i zmniejsza objawy cellulitu, poprawia jędrność, elastyczność i mikrokrążenie skóry, a także oczyszcza ją. Przebieg zabiegu: peeling ciała, maska żelowa zielona kawa z herbatą, delikatne wmasowanie oleju modelującego sylwetkę.

70 min. 195 zł

Zabieg odżywczo-detoksykujący - soczysta pokusa

Zabieg odżywczo-detoksykujący z Bio-Kofeiną z Guarany o nucie owocowej. Przebieg zabiegu: peeling owocowy, maska na ciało, wmasowanie kremu owocowego.

70 min. 195 zł

Aquai seans relaksacyjny z masażem wodnym

Wykonywany na łóżku wodnym. Delikatny, rozgrzewający masaż ciała przez wibracje ciepłej wody powoduje niepowtarzalny relaks i rozluźnienie. Czas trwania: 15-30 min. Cena: 25-40 zł.

15 min. 25 zł

Masaż ujędrniający Fleximatic

Wibracyjny masaż ciała (uda, pośladki, brzuch) za pomocą urządzenia ze zmiennymi końcówkami do relaksacji, drenażu, głębokiego masażu i stymulacji zakończeń nerwowych.

45 min. 110 zł