Strefa Wellness

Masaż klasyczny

Polega na wykonywaniu określonych ruchów w odpowiednim tempie, zgodnie z układem mięśni, naczyń limfatycznych i krwionośnych. Masaż częściowy: 15 min. - 40 zł Masaż częściowy: 30 min. - 80 zł Masaż całościowy: 60 min. - 150 zł

15 min. 40 zł

Masaż kawowy nawilżający

Masaż o działaniu wyszczuplającym i ujędrniającym. Wzmacnia przemianę materii i oczyszcza ciało z toksyn, redukuje napięcie i stres wprowadzając w głęboki relaks i odprężenie

30 min. 90 zł

Masaż czekoladowy energizujący

Relaksujący masaż uwalnia hormony szczęścia – endorfiny, smakowity zapach czekolady pobudza zmysły, sprawia, że skóra staje się aksamitnie gładka. Usuwa stres, napięcie, zmęczenie, stymuluje mikrokrążenie.

30 min. 90 zł

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż głęboko relaksacyjny i regenerujący. Stanowi połączenie kilku metod: drenażu, akupresury, aromaterapii oraz termoterapii. Wykorzystywane w masażu bazaltowe kamienie posiadają wysoki współczynnik magazynowania energii, która uwalniana jest podczas kontaktu z ciałem: Częściowy: 30 min - 90zł Całościowy: 60 min - 150 zł

30 min. 90 zł

Masaż bambusami

Masaż energetyzująco-relaksujący. Wykorzystywane w nim bambusowe pałeczki, drenują i modelują sylwetkę.

40 min. 100 zł

Masaż antycellulit bańką chińską

Masaż konkretnych partii ciała wykonywany bańką chińską przy wykorzystaniu najskuteczniejszych technik silnie odchudzających, i modelujących sylwetkę. Niewskazany osobom z kruchymi naczynkami i żylakami.
- 30minut cena 90 zł
- 60minut cena 170 zł

30 min. 90 zł

Masaż relaksacyjny

Masaż mający na celu zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia. Wykonywany jest w sposób delikatny, spokojny, rytmiczny. Efekt masażu wzmaga stosowanie olejków aromatycznych.


 

30 min. 80 zł

Masaż ciała Abhyanga

Głęboko relaksujący i oczyszczający masaż ciała olejami ziołowymi abhyanga. Regularne masaże olejami pobudzają układ krążenia, koją system nerwowy i wzmacniają muskulaturę. Wspierają trawienie, oczyszczają krew i dotleniają komórki ciała poprawiając samopoczucie fizyczne i psychiczne.

60 min. 160 zł

Masaż ciała Lomi Lomi

Bioenergetyczny masaż o działaniu leczniczym, terapeutycznym i relaksującym. Wykonywany przedramionami, wyjątkowo harmonijny, wywołujący głębokie uczucie odprężenia i błogostanu.

50 min. 160 zł

Masaż głęboki

Rodzaj terapii przywracającej prawidłowy stan głębokich warstw mięśni i tkanek, którego nie można osiągnąć w masażu klasycznym czy sportowym. Masaż wyjątkowo skuteczny w przypadku przewlekłych napięć. Znakomicie sprawdza się m.in. przy sztywności karku, napięciach dolnego odcinka pleców, czy bolesnym barku. Rozluźnienia, wydłuża i likwiduje zrosty.   Czas trwania zabiegu:

- 20 minut cena: 60 zł
- 40 minut cena: 120 zł
- 60 minut cena: 170 zł

20 min. 60 zł

Masaż sportowy

Masaż podobny do klasycznego masażu leczniczego, wykonywany jednak zdecydowanie silniej i energiczniej.  Celem masażu jest jak najszybsze przygotowanie do ekstremalnego wysiłku sportowego, osiągniecie maksymalnych wyników sportowych, usuniecie dużego zmęczenia organizmu po wysiłku fizycznym. Skutkiem masażu sportowego jest usunięcie zakwasów, napięć mięśniowych oraz likwidacja powstałych kontuzji.

Czas trwania: - częściowy: ok. 30 min. - 100 zł - całościowy: ok. 60 min. - 170 zł

30 min. 100 zł

Masaż ciała świecą

Świeca do masażu ciała na bazie masła Shea i olejku arganowego, które odżywiają skórę oraz widocznie poprawiają jej kondycję. Po zapaleniu, świeca zamienia się w ciepły olejek.

50 min. 120 zł

Masaż złotym olejkiem

Relaksacyjny masaż ciepłym olejkiem z drobinkami złota. Rozświetla skórę i pozostawia na niej złocistą poświatę.

45 min. 99 zł