Zapytanie rezerwacyjne

Pamiętajmy, że relaks ciała i umysłu jest niezwykle ważny dla utrzymania zdrowia naszego organizmu, a chwile, w których cieszymy się błogim odpoczynkiem dają nam energią na kolejne dni. Dlatego doskonałym uzupełnieniem urlopu nad morzem, szczególnie w okresie zimowym, kiedy brakuje nam słońca i ciepła są wizyty w SPA. Proponujemy Państwu korzystanie z basenów, sauny suchej i na podczerwień, łaźni parowej, solarów „Słoneczne Niebo”, mis do moczenia stóp, kubła doznań, groty lodowej i solnej.

Sauna sucha

Sauna na podczerwień

Łaźnia parowa

Grota lodowa

Grota solna

Podgrzewane leżanki ze słonecznym niebem

Misy do moczenia stóp

Kubeł doznań

Baseny

Jacuzzi

Obiekt z basenem

Zapraszamy Państwa na wspaniały relaks do naszego kompleksu basenowego, który składa się z jacuzzi oraz dwóch basenów pływackiego oraz rekreacyjnego ze stanowiskiem do masażu wodnego.

Wybrzeże Bałtyku jest chętnie wybieranym kierunkiem wakacyjnych wyjazdów wielu Polaków. Pogoda nie zawsze dopisuje, dlatego idealne zakwaterowanie to jedna z gwarancji udanego pobytu. Hotele SPA nad Bałtykiem stały się bardzo popularne, co pokazuje czego oczekują turyści. Hotel to nie tylko miejsce, do którego wraca się na nocleg. Istotna jest atmosfera w nim panująca, standard na odpowiednim poziomie, restauracja z pysznym jedzeniem, basen i bogata oferta spa i wellness. To wszystko oferuje Maximus Spa - hotel SPA nad Bałtykiem w Dziwnówku. Czytaj wiecej

Maximus Spa ul. Morska 20, 72-420 Dziwnówek tel. 91 38 11 611 recepcja@maximus-spa.pl

  • pl
  • de
  • en
Bezpieczny hotel