Czym wyróżnia się pensjonat Maximus SPA?

By seo,

  Filed under: Bez kategorii
  Comments: Możliwość komentowania Czym wyróżnia się pensjonat Maximus SPA? została wyłączona

Jeśli chcesz spędzić wyjątkowy czas nad morzem, skorzystaj ze szczególnego ośrodka. Maximus SPA to nietypowy pensjonat nad Bałtykiem, w którym poza pięknymi pokojami i znakomitą kuchnią czeka na Ciebie relaks w strefie SPA i Odnowy Biologicznej.

Smaczne jedzenie o każdej porze dnia
Jednym z istotnych aspektów pobytu w danym miejscu jest oferowane jedzenie. Wiemy, że nasi klienci oczekują smacznych i zdrowych posiłków. Przyrządzamy zatem dania na bazie naturalnych składników, pozyskiwanych od lokalnych dostawców. Oferujemy głównie specjały kuchni polskiej, doskonałe dla dzieci i dorosłych. Zajmujemy się ich przyrządzaniem od początku do końca, nie wykorzystujemy gotowych składników. Sami pieczemy mięsa, robimy ciasta i lepimy pierogi. Nasz pensjonat nad morzem z wyżywieniem to rozwiązanie idealne dla każdego, pozwalające zaoszczędzić czas i pieniądze, które inaczej poświęciłoby się na poszukiwania restauracji. W lecie przygotowujemy śniadania oraz obiadokolacje, a dla dzieci dodatkowo zupy, w samo południe. Poza sezonem nasi goście mogą skorzystać z bogatej oferty śniadań, obiadów i kolacji. W Maximus SPA nie brakuje również słodkości, które przez cały rok serwuje nasza kawiarnia.

Pensjonat nad samym morzem
Nasz pensjonat nad morzem znajduje się tuż obok plaży. Dzięki temu nie trzeba planować wielkiej wyprawy, aby dostać się na piaszczyste wybrzeże. Taka lokalizacja jest dogodna zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i wszystkich, którym zależy na tym, aby spędzać na piasku i w słonej wodzie jak najwięcej czasu. Nasz pensjonat SPA nad morzem spodoba się osobom, które nie chcą za każdym razem jeździć na plażę samochodem. Zadowoleni będą również goście niezmotoryzowani. Jeśli odwiedzisz nasz pensjonat Dziwnówek Cię nie zawiedzie. Tutejsza plaża jest czysta, a drobny piasek umożliwia wygodny relaks na kocu lub ręczniku.

Basen na niepogodę
Jak wiadomo, pogoda nad Bałykiem bywa kapryśna. Warto więc wypoczywać w pensjonacie, który umożliwia ciekawe spędzanie czasu nawet wtedy, gdy pada deszcz lub jest za zimno na morskie kąpiele. Nasz ośrodek zapewnia dostęp do łaźni parowej, sauny suchej i na podczerwień. Można tu również skorzystać z prozdrowotnego pobytu w grocie solnej i lodowej. Nasz pensjonat nad morzem z basenem to okazja, by popływać lub zażyć wodnego masażu. Zapewniamy także szereg zabiegów, po których lepiej poczuje się i ciało i umysł. Nasi doświadczeni pracownicy wykonują szereg masaży, zabiegów pielęgnacyjnych i wyszczuplających. Istnieje również możliwość uczestniczenia w wodnej gimnastyce albo terenowych zajęciach z nornic walkingu. Na miejscu chętnie doradzamy naszym klientom zabiegi i zajęcia odpowiednie dla ich potrzeb. W czasie niepogody goście mogą skorzystać też z pokoju zabaw – pograć w tenisa stołowego, piłkarzyki lub gry planszowe. Nasz budynek i wyposażenie zostały tak przygotowane, aby w Maximus SPA nikt się nudził.

Comments are closed for this post.